<h1>O nas – <strong>Poznajmy się!</strong></h1>

O nas – Poznajmy się!

Jak to się zaczeło?

W 1987 roku została założona nasza pierwsza firma oferująca usługi produkcyjne dla branży hydrauliki siłowej Mechanika Maszyn.
Sukcesy wpłynęły na coraz szybszy rozwój naszej działalności, a w 2010 roku zdecydowaliśmy o założeniu kolejnej specjalistycznej marki HYDRO-DEX.
Od początku naszym głównym założeniem stało się dostarczanie usług w zakresie napraw hydrauliki siłowej na najwyższym poziomie jakości.

Suwmiarka do pomiaru łożyska kulkowego umieszczona jest na rysunku technicznym firmy Hydro-Dex. Rysunek przedstawia różne szczegółowe schematy mechaniczne z pomiarami i adnotacjami, wskazującymi procesy inżynieryjne lub produkcyjne. Obraz jest dobrze oświetlony, co podkreśla precyzyjne narzędzia.

Nasz park maszynowy – bo nie ma na co czekać!

Zaraz obok perfekcyjnej jakości stawiamy szybkość działania. Przez lata wypracowaliśmy sobie odpowiedni system pracy, który pozwala nam oferować usługi ekspresowe.
Możemy pochwalić się zaawansowanym parkiem maszynowym, dzięki któremu wykonujemy obróbkę wszystkich elementów bez korzystania z podwykonawców. Tym samym skracamy czas potrzebny do wykonania naprawy do minimum.

Zbliżenie dłoni osoby obsługującej maszynę przemysłową z rękami innej osoby pracującymi w tle. Zdjęcie przedstawia elementy mechaniczne i narzędzia, wskazując ustawienia konserwacji lub naprawy w firmie Hydro-Dex.

Zgrany zespół współpracujący ze sobą od lat to dla nas podstawa.

W HYDRO-DEX nie ma rotacji pracowników. Uważamy, że tylko ze stałą kadrą doświadczonych specjalistów jesteśmy w stanie oferować najlepszej jakości usługi.

Zespół 10 mechaników jest zarządzany bezpośrednio przez właściciela firmy, który uczestniczy w naprawie każdego podzespołu i dba o najwyższą jakość każdej usługi.

Brodaty mężczyzna w szarej marynarce i niebieskiej koszuli stoi na białym tle, trzymając jedną ręką zamknięty laptop. Drugą ręką podnosi kciuk do góry i uśmiecha się do kamery – dumny przedstawiciel firmy Hydro-Dex.

Zaufanie jest bardzo ważne, ale u nas masz też pisemną gwarancję

Cieszymy się zaufaniem naszych klientów, dostarczając niezawodne usługi, które pozwalają na niezawodną i bezpieczną pracę maszyn. Jednak u nas nie musisz opierać się tylko na poleceniach czy dobrych opiniach.
Roczną gwarancję otrzymasz na każdą usługę, którą dla Ciebie wykonamy.

Serwis hydrauliki siłowej
– obsługujemy firmy z całej Polski!

Niezależnie od województwa, podejmujemy współpracę z przedsiębiorcami z całego kraju. Dlatego, jeśli potrzebujesz profesjonalnego serwisu hydrauliki siłowej, jesteśmy tu dla Ciebie.