<h1>Regeneracja Pomp Hydraulicznych Liebherr</h1>

Regeneracja Pomp Hydraulicznych Liebherr

Świadczymy pełen zakres usług odbudowy pomp hydraulicznych Liebherr, stosując części regenerowane lub nowe. Nasi klienci z takich branż, jak budownictwo i górnictwo polegają na nas w zakresie naprawy i konserwacji pomp hydraulicznych.

Nasz doświadczony zespół będzie w stanie powiedzieć dokładnie, jakie części są potrzebne do pompy i czy można ją naprawić, czy też wymaga całkowitej wymiany. Oferujemy również usługi testowania i kontroli, dzięki czemu możemy pomóc określić, czy wszystko działa prawidłowo przed ewentualnymi katastrofalnymi awariami.

Większość elementów hydraulicznych możemy naprawić w ciągu 48 godzin, a nasze stawki są bardzo konkurencyjne.

Wystawiona duża biała wywrotka Liebherr z masywnymi czarnymi oponami i metalowymi schodami umożliwiającymi dostęp, wystawiona na zewnątrz z dźwigiem budowlanym w tle.

Naprawa I Regeneracja Pomp Hydraulicznych Liebherr Do Maszyn Przemysłowych

Pompy Liebherr stosowane są w wielu maszynach przemysłowych. Są one znaną marką i wiele osób ufa im w zakresie swoich potrzeb hydraulicznych. Niestety, pompy Liebherr nie są wieczne. Kiedy się zepsują lub zaczną przeciekać, ważne jest, aby zostały naprawione szybko i prawidłowo, aby nie spowodować poważnych problemów z maszynami. W firmie Hydro-Dex możemy naprawić pompy Liebherr dla wszystkich zastosowań, w tym maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych i urządzeń przemysłowych, takich jak wózki widłowe.

Problemy z pompą hydrauliczną mogą rozwijać się z czasem, dlatego ważne jest, aby współpracować ze specjalistą, jeśli zauważymy, że maszyna ma problemy. Jeśli Twoja pompa hydrauliczna z czasem uległa uszkodzeniu lub zużyciu, chętnie pomożemy Ci zarówno w naprawie, jak i wymianie, w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zbliżenie na żółtą pompę hydrauliczną z kilkoma przymocowanymi śrubami, rurami i złączkami, umieszczoną na czarnej powierzchni. Pompa zawiera metalowe elementy i różne złącza, a manometr widoczny jest po lewej stronie.

Awarie Pomp Hydraulicznych Liebherr – Naprawa I Regeneracja Pompy Hydraulicznej

Pompy hydrauliczne to ważne elementy wielu maszyn przemysłowych i budowlanych. Są one odpowiedzialne za przenoszenie płynu z jednego punktu do drugiego, a bez nich maszyna nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Pompy hydrauliczne są szczególnie ważne w maszynach, które wykorzystują dużą moc, takich jak wózki widłowe, dźwigi, koparki i ciężarówki.

Od wielu lat zajmujemy się odbudową pomp i silników hydraulicznych. Regeneracja pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych i innych podzespołów hydrauliki siłowej jest tym, co robimy najlepiej.

Pompy hydrauliczne Liebherr, dzięki swoim wysokim osiągom, są popularne wśród wielu użytkowników maszyn. Jednak, jak każde inne maszyny, mogą ulec awarii – i to w sposób, który stwarza problemy dla użytkownika (lub uszkadza sprzęt).

Niebieski element maszyny przemysłowej z różnymi mocowaniami i metalowym ramieniem, zainstalowany w środowisku produkcyjnym.

Awaria pompy hydraulicznej może być spowodowana przez wiele różnych czynników, w tym:

 • Korozja – nawet jeśli pompy są dobrze utrzymywane, korozja wewnętrzna może nadal powodować problemy. Jeśli pompa zużyje się przedwcześnie z powodu tego rodzaju uszkodzeń, może być konieczna jej wymiana lub odbudowa.
 • Przegrzewanie się pompy hydraulicznej – pompy hydrauliczne ulegają awarii, gdy osiąga zbyt dużą temperaturę. Jeśli pompa jest używana zbyt często lub w środowisku bez odpowiedniej wentylacji, z pewnością ulegnie przegrzaniu i awarii.
 • Źle zamontowana pompa hydrauliczna – nieprawidłowo zainstalowane pompy hydrauliczne są bardziej narażone na poluzowanie i uszkodzenie innych elementów układu. Źle zainstalowana pompa może również powodować wycieki, które doprowadzą do przedwczesnej awarii pompy.
 • Niewłaściwy rodzaj płynu do aplikacji – jeśli użyjemy niewłaściwego rodzaju płynu do układu hydraulicznego, to nie będzie on działał dobrze i może spowodować uszkodzenie innych urządzeń.
 • Zanieczyszczenia w płynie hydraulicznym – jeśli płyn w pompie hydraulicznej zostanie zanieczyszczony, zużyje się ona szybciej. Dzieje się tak często dlatego, że użyto niewłaściwego typu płynu lub nie wymieniano go regularnie.
 • Wzmożona eksploatacja pompy – im więcej czasu pompa hydrauliczna jest w użyciu, tym szybciej się zużywa. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy jest ona używana w trudnych warunkach lub z większą siłą niż jest to konieczne. Jeśli pompa jest nadmiernie eksploatowana, konieczna będzie jej naprawa lub wymiana.
 • Niewłaściwa konserwacja – jeśli pompy hydrauliczne nie są odpowiednio konserwowane, będą miały tendencję do szybszej awarii. Dzieje się tak dlatego, że pompa nie może prawidłowo wykonywać swojej funkcji, jeśli nie jest czysta lub ma zużyte elementy. Jeśli pompa hydrauliczna nie jest dobrze utrzymywana, należy ją naprawić lub wymienić.
 • Zbyt silne wibracje silnika – nadmierne wibracje mogą uszkodzić łożyska i wały pompy, skracając jej żywotność.

Regeneracja Pomp Hydraulicznych Liebherr

Regeneracja pomp hydraulicznych Liebherr to proces, który może przedłużyć ich żywotność. Regeneracja pompy polega na rozmontowaniu sprzętu i sprawdzeniu wszystkich części pompy i układu hydraulicznego. Elementy są czyszczone i sprawdzane pod kątem zużycia. Jeśli jakaś część pompy nadaje się do regeneracji to serwisant tego dokonuje, jeśli jednak jest już zużyta, wymienia na nową. Kiedy pompa hydrauliczna jest przekazywana do naprawy, technicy badają ją i wykonują testy przed zwróceniem jej klientowi. W wielu przypadkach cały remont może być zakończony w ciągu zaledwie 48 godzin!

Mamy doświadczenie w pracy z wieloma typami pomp Liebherr, między innymi:

 • pompa hydrauliczna z koparki Liebherr 912 LC, Liebherr A924, R924;
 • pompy grupy A4VG125 i występujące w ładowarkach kołowych jako pompy jazdy, w ładowarkach kołowych Liebherr L556, L564, L566, L574, L576, L580;
 • pompa hydrauliczna do koparki gąsienicowej Liebherr R904C, Liebherr 934, LiebherrR9350, Liebherr R9400, Liebherr R994, Liebherr R9150, Liebherr R 964 B;
 • pompa hydrauliczna do koparki kołowej Liebherr A900, Liebherr A902, Liebherr A904C LITRONIC, Liebherr R934C LI, Liebherr A934C LI;
 • pompa hydrauliczna do ładowarki kołowej Liebherr L 586.

Korzyści Z Regeneracji Pompy Hydraulicznej Liebherr – Naprawa I Konserwacja Hydrauliki Siłowej

Regeneracja pompy hydraulicznej niesie ze sobą wiele korzyści, np.:

 • Regeneracja pomp hydraulicznych Liebherr zapobiega przestojom w pracy – awaria pompy hydraulicznej może być poważnym ciosem dla Twojej firmy. Nasza usługa regeneracji sprawi, że będziesz mógł szybko wrócić do pracy – nasi technicy wnoszą do swojej pracy szeroką wiedzę i doświadczenie.
 • Zwiększona żywotność pompy – regenerowane pompy hydrauliczne są najwyższej jakości i zostały przetestowane pod kątem szczelności, korozji i wydajności. Oznacza to, że po zainstalowaniu będzie działać bez zarzutu.
 • Zaoszczędzone pieniądze – regeneracja pompy hydraulicznej zamiast zakupu nowej, może zaoszczędzić pieniądze.
 • Bezpieczeństwo pracy – jeśli układ hydrauliczny sprzętu jest uszkodzony lub działa nieprawidłowo, kontynuowanie jego obsługi naraża Ciebie i Twoich współpracowników na niebezpieczeństwo. Dlatego zaleca się regularne sprawdzanie układu hydraulicznego przez wykwalifikowanego technika.
 • Ochrona środowiska – ponowne wykorzystanie i recykling starych części do nowych celów to lepszy sposób na zachowanie naszych zasobów naturalnych.
Koparka z wyciągniętym ramieniem i łyżką opartą na kupie żwiru, na tle tętniącego życiem nieba o zachodzie słońca, pomalowanego w odcieniach pomarańczy i czerwieni.

Naprawa Pompy Hydraulicznej Liebherr – Regularne Kontrole I Konserwacja Pomp Hydraulicznych Mogą Pomóc Uniknąć Przyszłych Komplikacji

Pompa hydrauliczna, która jest odpowiednio konserwowana, będzie działać dłużej i będzie mniej podatna na awarie.

Urządzenia Liebherr wymagają regularnych przeglądów i konserwacji. W przypadku pytań dotyczących maszyn Liebherr lub innych urządzeń, prosimy o kontakt!

Od wielu lat zajmujemy się naprawą pomp hydraulicznych i rozumiemy wewnętrzne działanie wszystkich rodzajów maszyn: budowlanych, rolniczych itp. Zawsze chętnie pomożemy w Twoich potrzebach związanych z naprawą pomp! Nasza gwarancja trwa 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia pracy nad maszyną – czego chcieć więcej?

Koparka na placu budowy podczas zachodu słońca, z dramatycznym oświetleniem podkreślającym jej sylwetkę na tle pochmurnego nieba.

Serwis hydrauliki siłowej
– obsługujemy firmy z całej Polski!

Niezależnie od województwa, podejmujemy współpracę z przedsiębiorcami z całego kraju. Dlatego, jeśli potrzebujesz profesjonalnego serwisu hydrauliki siłowej, jesteśmy tu dla Ciebie.