Regeneracja pomp hydraulicznych Kawasaki

Pompy hydrauliczne Kawasaki znane są ze swojej jakości i niezawodności, dlatego są doskonałym rozwiązaniem, gdy potrzebne są pompy wielotłoczkowe w obiegach zamkniętych lub otwartych o różnych wydajnościach i opcjach sterowania.

a5ace070-ec6c-4959-9421-870a666d498d

Pompy hydrauliczne Kawasaki – naprawa i regeneracja pomp

Pompy hydrauliczne Kawasaki zostały zaprojektowane tak, aby były trwałe, łatwe w montażu i niezwykle niezawodne. Są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w wielu różnych zastosowaniach. Kawasaki produkuje pompy i silniki, które są wykorzystywane w różnych instalacjach mobilnych, przemysłowych i morskich.

Awarie pomp hydraulicznych Kawasaki – naprawa, odbudowa i regeneracja

Pompy hydrauliczne produkowane przez Kawasaki są wydajne i szeroko stosowane. Hydro-Dex, firma świadcząca usługi naprawcze dla wszystkich rodzajów problemów z pompami hydraulicznymi, może zdiagnozować Twoją pompę marki Kawasaki bez względu na to, jaki jest problem – od niewłaściwej instalacji do zanieczyszczenia. Mimo swojej wydajności pompy hydrauliczne Kawasaki ulegają awariom. Głównym powodem jest to, że są one używane w trudnych warunkach, co może spowodować awarię systemu. Najczęstsze problemy to wycieki i utrata mocy. Jeśli Twoja pompa Kawasaki jest nieszczelna, powinieneś natychmiast skontaktować się z certyfikowanym technikiem, aby ją naprawić. Powodem tego jest to, że nieszczelne pompy mogą spowodować uszkodzenie sprzętu, co może prowadzić do obrażeń lub nawet śmierci osób obsługujących maszynę. Innym częstym problemem z pompami Kawasaki jest utrata mocy, która występuje, gdy pompa nie może dostarczyć odpowiedniego ciśnienia do napędzania systemu. Najczęstszymi przyczynami utraty mocy są brudne lub zapchane filtry, zużyte łożyska i uszczelnienia, zanieczyszczenia w układzie oraz zamarznięta hydraulika. Pompy Kawasaki mogą być również podatne na awarię, jeśli są eksploatowane w niewłaściwej temperaturze. Najczęstszą przyczyną tego problemu jest przegrzanie, które może prowadzić do nadmiernego zużycia elementów pompy i uszkodzenia uszczelnień.

IMG-20201216-WA0008

Regeneracja pomp hydraulicznych Kawasaki

Proces regeneracji pompy hydraulicznej Kawasaki obejmuje demontaż pompy i sprawdzenie każdego elementu pod kątem zużycia, uszkodzenia lub korozji. Z układu usuwane są zanieczyszczenia i w razie potrzeby instalowane są nowe uszczelnienia. Następnie pompa jest ponownie montowana i dokładnie testowana przed oddaniem do użytku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące regeneracji pomp hydraulicznych Kawasaki lub potrzebujesz pomocy w tym procesie, skontaktuj się z nami!

Naprawiamy i regenerujemy między innymi pompy Kawasaki:

 • K3V63, K3V112, K3V140, K3V280, K5V80, K5V140, K5V160, K5V200;
 • K3V63 pompa hydrauliczna do koparki gąsienicowej New Holland: New Holland E165, New Holland E175, New Holland E195,
 • K3VL112 – pompa hydrauliczna do ładowarki kołowej Volvo L150G,
 • K3V180DTP1H9R – pompa hydrauliczna z koparki gąsienicowej Hyundai 320 LC,
 • K3V112DT – pompa hydrauliczna do koparki JCB JS200.

Regeneracja pomp hydraulicznych Kawasaki: dlaczego jest ważna? Naprawa hydrauliki siłowej

Oto kilka dobrych powodów, aby zregenerować pompę hydrauliczną:

 • Ponowne wykorzystanie pompy zamiast jej wymiany, pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.
 • Wadliwe pompy mogą powodować nieprawidłowe działanie maszyn, stwarzając zagrożenie dla użytkownika.
 • Przebudowa pomp hydraulicznych to szybsza opcja niż konieczność szukania i czekania na części zamienne.
 • Niesprawna pompa spowoduje przestój w działalności firmy, ponieważ będziesz musiał znaleźć czas i pieniądze na jej naprawę. Możemy przywrócić maszynę do pracy w ciągu 48 godzin!
 • Regenerowane pompy hydrauliczne działają lepiej niż nowe, ponieważ są zbudowane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje, że nie zepsują się podczas użytkowania.
 • Dzięki regeneracji starych pomp zamiast ich wyrzucania jesteśmy w stanie zmniejszyć ilość odpadów i zapobiec zanieczyszczeniu środowiska.
 • Zmniejszenie swojego śladu węglowego i zapobieganie odczuwaniu skutków zmian klimatycznych przez przyszłe pokolenia to dwa sposoby na pomoc w zapobieganiu zapaści środowiska.
Projekt bez tytułu (3)

Co należy zrobić w przypadku awarii pompy hydraulicznej? Bardzo ważne jest, aby regularnie sprawdzać i konserwować pompy hydrauliczne Kawasaki

Gdy pompa hydrauliczna uległa awarii koniecznie należy ją jak najszybciej oddać w ręce specjalisty z Hydro-Dex. Niezastosowanie się do tego zalecenia może spowodować dalsze uszkodzenia sprzętu i może być niebezpieczne w przypadku obsługi ciężkich maszyn. Jeśli podejrzewasz, że pompa hydrauliczna uległa awarii lub jeśli wycieka z niej płyn, nie próbuj obsługiwać sprzętu do czasu przeprowadzenia profesjonalnej kontroli. Jeśli Twoja pompa Kawasaki uległa awarii, skontaktuj się z nami dzisiaj w Hydro-Dex, aby uzyskać fachową poradę dotyczącą dalszego postępowania.

Firma Hydro-Dex zajmuje się serwisem pomp hydraulicznych od wielu lat. Mamy doświadczenie w diagnozowaniu i naprawianiu każdego rodzaju pomp, w tym pomp Kawasaki. Rozumiemy, jak ważne jest szybkie przywrócenie sprawności sprzętu, dlatego oferujemy szybki czas realizacji w przystępnej cenie. Jeśli masz pytania dotyczące Twojej pompy hydraulicznej lub chcesz umówić się na serwis, skontaktuj się z nami już dziś.

Przedłużenie żywotności pompy hydraulicznej poprzez wykonywanie prawidłowej konserwacji jest ważne, ponieważ pozwala uniknąć niespodziewanych awarii. Zaleca się, aby przynajmniej raz w roku zlecić profesjonaliście przegląd pompy hydraulicznej Kawasaki. Pomoże to zapewnić, że działa ona prawidłowo i może być naprawiona w przypadku jakichkolwiek problemów. Należy również samodzielnie sprawdzić, czy nie ma wycieków, korozji i innych uszkodzeń, które mogą pojawić się z czasem.

Hydro-Dex udziela gwarancji do 12 miesięcy na regenerację pomp hydraulicznych, a dzięki naszej stacji hydraulicznej możemy zweryfikować lub naprawić podzespoły w ciągu 48 godzin!

Oceń tę stronę